لینک فایل<دانلود تحقیق در مورد استراتژي وحدت جهان اسلام>

دانلود تحقیق,استراتژی وحدت جهان اسلام,وحدت اسلام دانلود تحقیق در مورد استراتژي وحدت جهان اسلام دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود تحقیق در مورد استراتژي وحدت جهان اسلام.را مشاهده می نمایید .

******************************************************

لینک دانلود و خرید محصول در پایین همین صفحه

فرمت فایل: ورد (Word)

قابل ویرایش و آماده چاپ

******************************************************

قسمتی از محتوای فایل جهت بررسی شما پیش از خرید در زیر نمایش داده شده است:

تعداد صفحات : 14 صفحه

چکیده:

وحدت و اتحاد سياسي مسلمانان از جمله دغدغه‏هاي مصلحان بزرگ تاريخ و از جمله، حضرت امام خميني قدس‏سره بوده است. به راستي اتحاد سياسي مسلمانان چگونه محقق مي‏شود؟ معنا و مفهوم آن چيست؟ وحدت، رويكردي تاكتيكي است و يا استراتژيكي؟ آثار، نتايج و پيامدهاي اتحاد سياسي جهان اسلام چيست؟ چگونه و با چه شگردهايي مي‏توان به اين مهم دست يافت؟ در جهان امروز چه موانعي را مي‏توان براي وحدت در نظر داشت؟ و متقابلاً راه‏هاي تقويت وحدت كدامند؟

به نظر مي‏رسد، امام خميني قدس‏سره طرح راهبردي تحقق «وحدت سياسي جهان اسلام»، را در قالب يك نظريه سياسي و تلقّي «وحدت» به عنوان امري راهبردي و استراتژيك، طي يك فرايند چهار مرحله‏اي به تصوير مي‏كشد كه شامل ايجاد بستر و شرايط مناسب براي تحقق وحدت، فعال شدن نخبگان سياسي و مذهبي به عنوان مجريان وحدت، به كارگيري ابزارهاي لازم براي حركت در مسير اتحاد سياسي مسلمانان، و در نهايت، تشكيل «دولت بزرگ اسلامي» مي‏شود.

.

.

مرحله نهايي شكل‏گيري وحدت، دستاوردي است كه نهضت وحدت‏خواهي امام آن را تعقيب مي‏نمود. اين مرحله، با تشكيل «دولت بزرگ اسلامي» به كمال خواهد رسيد و بدين طريق آرزوي واقعي جهان اسلام محقق خواهد شد.

طرح راهبردي امام خميني قدس‏سره، در تحقق «وحدت سياسي جهان اسلام»، در واقع در قالب يك نظريه سياسي و تلقّي «وحدت» به عنوان امري راهبردي و استراتژيك، يك فرايند چهار مرحله‏اي را به تصوير مي‏كشد كه در نهايت، به تشكيل «دولت بزرگ اسلامي» منجر خواهد شد.

چون فقط تکه هایی از متن اصلی برای نمونه در این صفحه بارگذاری شده ممکن است هنگام انتقال مطالب از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درست درج نشوند ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است

متن کامل این فایل با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند را می توانید درپایین صفحه دانلود نمائیدمطالب دیگر:
🔍پاورپوینت تنش علف های هرز و تأثیر آن بر روی گیاهان🔍پاورپوینت ریشه گیاه🔍تحقیق زیست پذیری و طول عمر دانه ها🔍تحقیق تفاوت بین ثبات و پایداری در کشاورزی🔍تحقیق خصوصيات اكولوژيكي و زراعي سيستم هاي كشاورزي پايدار رشته کشاورزی🔍تحقیق جنبه های زیست جغرافیایی و تکاملی دوره خواب گیاهان🔍تحقیق کارآیی انرژی در مهندسی کشاورزی🔍تحقیق کشاورزي ارگانيک🔍تحقیق مبانی، اصول، نحوه ایجاد و فعالیت حلقه های کیفیت در سازمان ها🔍تحقیق روش های نوین در مدیریت مصرف بارهای صنعتی🔍تحقیق در مورد سازمان هاي سالم و ويژگي هاي آن🔍تحقیق با موضوع آموزش ضمن خدمت و انواع آن🔍تحقیق k- ایده آل های چپ فازی شهودی از نیم حلقه ها🔍تحقیق اثر آلودگي روي كيفيت زندگي🔍تحقیق اثر موسیقی کلاسیک بر مغز🔍تحقیق ارزیابی کار و زمان🔍تحقیق درجه آزادی (درس آمار و کاربرد آن در مدیریت)🔍تحقیق بررسي حقوق كودك از ديدگاه قرآن كريم🔍تحقیق بررسي مشكلات نوجوانان و راه هاي كاهش آن🔍تحقیق بيوسوخت (BioFuel)🔍تحقیق پمپ هیدرولیک🔍تحقیق تاريخچه تصويرسازي در ايران و جهان🔍تحقیق توانبخشی حرفه‌ ای کودکان عقب مانده ذهنی🔍تحقیق خلاقیت و نوآوری در سازمان آموزشی🔍تحقیق روابط عمومی