لینک فایل<دانلود تحقیق در مورد اصول بانکداری>

دانلود تحقیق,اصول بانکداری,بانکداری دانلود تحقیق در مورد اصول بانکداری دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود تحقیق در مورد اصول بانکداری.را مشاهده می نمایید .

******************************************************

لینک دانلود و خرید محصول در پایین همین صفحه

فرمت فایل: ورد (Word)

قابل ویرایش و آماده چاپ

******************************************************

قسمتی از محتوای فایل جهت بررسی شما پیش از خرید در زیر نمایش داده شده است:

تعداد صفحات : 15 صفحه

چکیده:

ربا یا بهره:

از دیدگاهی ، ربا در لغت به معنای فایده و سودی است که وام دهنده بابت طلب خود می گیرد و یا پولی است که بابت منافع استفاده از پول ، از بدهکار گرفته می شود. ربا بر دوگونه است :ربا در معامله و ربای قرضی.

ربا در معاملات ، عبارت است از مبادله دو کلای مثل هم با دریافت اضافی. از سوی دیگر ربای قرضی به این صورت است که فردی ، مالی به دیگری قرض دهدبه شرط این که با مقدار زیادتری به وی بازگرداند. خواه به صورت صریح شرط کند و یا دادن قرض بر مبنای آن باشد. دین اسلام ربا را به معنای "اضافه بر اصل"چه به صورت پولی و چه به صورت ربا در معامله حرام کرده است.

در برخی موارد با توجه به نوع مصرف وام ، تفاوتی بین بهره و ربا قایل می شوند. بدین معنا که اگر وام ،مصرفی و ضروری باشد ، مبلغ اضافی دریافت شده را ربا می دانند. ولی اگر وام بابت مصارف تولیدی و تجاری باشد، مبلغ اضافی دریافت شده توسط وام دهنده را ربا نمی دانند.

سپرده قرض الحسنه

در مورد سپرده های قرض الحسنه بین بانک و سپرده گذار ، رابطه مستقیم بدهکار بستانکار وجود دارد. اصل این گونه سپرده ها توسط بانک ها تعهد و تضمین می گردد و برای بانک ، یک بدهی عندالمطالبه محسوب می شود. به محض تقاضا ی سپرده گذار ، بانک مکلف به پرداخت اصل سپرده آن ها می باشد.

.

.

بانكداري اسلامي بر تقسيم ريسك، دادوستد فيزيكي كالا، درگيري مستقيم با تجارت و كار، اجاره و قراردادهاي ساختماني با استفاده از عقود مختلف شرعي استوار است، همچنين بانكداري اسلامي با مديريت دارايي به منظور افزايش درآمد عمومي است. تقسيم ريسك و مديريت آن براي دستيابي به حاكميت مشاركت و همكاري در انجام پروژه‌ها يكي از اهداف بانكداري اسلامي است.

چون فقط تکه هایی از متن اصلی برای نمونه در این صفحه بارگذاری شده ممکن است هنگام انتقال مطالب از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درست درج نشوند ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است

متن کامل این فایل با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند را می توانید درپایین صفحه دانلود نمائیدمطالب دیگر:
📚فرمولاسیون محلول لکه بر📚دانلود 6نرم افزارقدرتمند افزایش بازدید سایت و وبلاگ با آی پی های مختلف📚افزایش فالوور تضمینی اینستاگرام فالوورهای ایرانی واقعی فعال هدفمند خرید 1000 فالوور اینستاگرام📚پوست من زیبا بمان (مخصوص خانمها)📚چگونه میتوان شکمی صاف داشت(گلچینی از مفیدترین مطالب)📚آموزش جامع آرایش (مخصوص خانمها)📚آموزش کامل بازی بیلیارد📚آزمون متقاضیان شهروندی در انگلستان📚کتاب آموزش آشپزی📚آموزش کامل شطرنج📚تکنیکهای مصاحبه و مشاوره📚کتاب کلیله و دمنه📚نامهای اصیل ایرانی دخترانه و پسرانه📚17 باور و اعتقاد افراد ثروتمند📚آموزش کاربردی فرزکاری CNC📚آموزش ساخت تابلو روان LED📚فایل ورد Word پروژه مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS و بررسی مقایسه ای نرم افزارهای موجود📚دانلودفایل ورد Word پروژه تولید پراکنده و انتخاب بهینه محل نصب آن📚جزوه آموزش تند خوانی و تقویت حافظه📚دانلود جزوه کدینگ 1100 کلمه بارونز📚انقباض بتنهای حاوی سیمان پوزولانی📚بررسی تاثیر میكروسیلیس بر كاهش واكنش زایی قلیایی سیلیسی سنگدانه های بتن سدهای شمیل و نیان📚سیستم های دانش محور ابزاری برای توسعه طراحی و ساخت بتن های ویژه📚طرح بنر کاشی وان یکاد📚طرح کارت ویزیت لاستیک فروشی