لینک فایل<دانلود تحقیق در مورد اصول كنترل و تنظيم بودجه دولتي>

دانلود تحقیق,اصول کنترل و تنظیم بودجه دولتی,تنظیم بودجه دولتی دانلود تحقیق در مورد اصول كنترل و تنظيم بودجه دولتي دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود تحقیق در مورد اصول كنترل و تنظيم بودجه دولتي.را مشاهده می نمایید .

******************************************************

لینک دانلود و خرید محصول در پایین همین صفحه

فرمت فایل: ورد (Word)

قابل ویرایش و آماده چاپ

******************************************************

قسمتی از محتوای فایل جهت بررسی شما پیش از خرید در زیر نمایش داده شده است:

تعداد صفحات : 14 صفحه

چکیده:

سه نظریه برای تعادل بودجه

1- مکتب کلاسکیها : معتقد بودند که بودجه دولت نه باید کسری داشته باشد و نه مازاد در نظر او و پیروانش دخل و خرج دولت باید بطور دقیق برابر باشد. این گروه حامی عدالت و نظم اجتماعی بودند. بنابر نظریات این گروه، دولت ها فقط باید به حفظ نظم عمومی و برقراری عدالت اجتماعی بپردازند و نباید در سایر کارها دخالت کنند. از نظر این گروه دخالت دولت را مخالف اصل آزادی فردی و فلسفه اصالت شخصی می دانستند.

2- آدام اسمیت و دیوید ریکاردو دو دانشمند اقتصاد کلاسیک انگلیسی روژان باتیست سه فرانسوی : دخالت دولت را در اداره امور اقتصاد به حداقل می دانستند و در زمان آنها هم حقیقت جز این نبود.

3- پیروان مکتب نهایی در اقتصاد (ماژرینالیستها) : ارزش خدمات دولتی را با فایده نهایی آن برای جامعه می سنجیدند. و بنابراین کسری بودجه و تامین مالــی آن بصورت وام یا قرضه، تحمیلی بر نـسل آینده محسوب می شود و نمی توان فایده نهایی را از محل این گونه منابع و یا آن را در میان نسل حال و آینده تقسیم کرد.

.

.

با توجه به محدودیت منابع مالی و درآمدها سرمایه گذاری کار آسانی نمی باشد مگر با پیش گرفتن سیاست کسری بودجه و آنهم کسری بودجه منطقی و معقول در زمینه هزینه های سرمایه ای و عمرانی. تعادل دریافت ها و پرداخت های ارزی در بودجه اهمیت بسیاری دارد. زیرا بدون توجه به حفظ این تعادل نمی توان اقتصاد ملی را با سلامت توسعه داد.

چون فقط تکه هایی از متن اصلی برای نمونه در این صفحه بارگذاری شده ممکن است هنگام انتقال مطالب از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درست درج نشوند ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است

متن کامل این فایل با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند را می توانید درپایین صفحه دانلود نمائیدمطالب دیگر:
هاستينگ يا ميزباني سايتهایپوناترمیهدف خلقت آيات تكوينهدف راهبردی راه اندازی سرویس درد مزمنهدف گذاری و برنامه ریزیدر کار و زندگیهزینه خانوارها در سال 89هزینه های کیفیت COQهستة پژوهشی موقعیت یابی استراتژیک بنگاه های اقتصادیهسته‌زایی و باریون زاییهسته‌زاییهشت كليد در گنج حكيمهضم بی هوازی و پارامترهای مؤثر در آنهفت روش کنترل کیفیتهفده ربیع الاولهماتوریاهماهنگی پردازه هاهماهنگي در مديريتهمایش تبیین فرصتهای صادرات سرمایه گذاری و بازاریابی درکشورهای اسلامی با رویکرد امارات عربی متحدههمایش کارآفرینی دیجتالی و طرح کسب و کار دیجیتالهمايش مديريت شرکتهاي هولدينگهند و چینهندبالهندسه و مکانیک سماویهنر در تمدن اسلامی 1هنر رفتار با افراد دشوار